Revolution Haberleri 12 Nisan 2018, 11:07

Yeni Sunucu Geliyor ! Sunucular Birleşiyor ! Karakterler Siliniyor !

Merhaba Oyuncular!

11/04 tarihli güncellemeyi nasıl buldunuz? Bizler şimdiden önümüzdeki güncelleştirmeler için çalışmalara başladık. Mayıs ayında sizleri bekleyen yenilikler için haftalık bilgilendirmeler yapılacaktır. Umarız yenilikler için sizlerde bizim kadar heyecanlısınızdır. Bu haftalık bilgilendirmemiz yeni açılacak sunucular ve sunucu birleştirmeleri hakkında olup ayrıca Latin Amerika açılışını içermektedir! Daha fazlasını öğrenmek için hazır mısınız?

İlk olarak yeni sunucular hakkında konuşalım. Mayıs ayı güncellemesi ile daha fazla maceracıya erişebilmek için sunucu eklemesi yapmaya karar verdik. Yeni sunucular ile birlikte bu sunuculara ön kayıt etkinliği de 15 Nisan akşamı (Bazı bölgeler için 16 Nisan sabahı) başlayacaktır. Dokunulmamış savaş bölgeleri sizleri bekliyor! Yeni sunucular Kuzey Amerika 1, Kuzey Amerika 2 ve Avrupa bölgelerine eklenecektir.

 • Kuzey Amerika 1 : ‘Gran Kain’ eklemesi, 1 yeni sunucu (Gran Kain N1)
 • Kuzey Amerika 2: ‘Dekkan’ eklemesi, 8 yeni sunucu (Dekkan N1-N8)
 • Avrupa: ‘Zilian’ eklemesi, 2 yeni sunucu (Zilian N1-N2)

Yeni sunuculara özel eşyalar ve yeni sunucu etkinlikleri yeni başlangıçlar ve tecrübe araya maceracıları bekliyor olacak.

Bu yenilikler yalnızda yeni sunuculara özel değil! Mayıs ayı güncellemesi ile var olan sunucular için de yeni eşyalar ve etkinlikler sizleri bekliyor olacak.

Bir diğer büyük gelişme ise Lineage 2: Revolution’ın Latin Amerika’da resmen yayınlanması! Destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bazı konuları açıklığa kavuşturmak gerekirse; ön kayıt sitesine erişimi olan Kuzey Amerika, Avrupa ve Okyanusya bölgeleri yeni sunucu ön kayıt sitesini görebilecek olup Latin Amerika, büyük açılış ön kayıt sayfasını görebilecektir.Büyük bir kapışma bizleri bekliyor olacak gibi görünüyor! Yeni maceralara atılmak istiyorsanız yeni sunucular için önkayıt yapmayı sakın unutmayın!

İkinci olarak sunucu birleştirme hakkında bilgilendirelim. Neden böyle bir uygulamaya gidildiğini şöyle açıklayabiliriz;

 • Bazı içerikleri için daha temiz çalışması, böylece daha eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatabilmek için.
 • Daha dinamik ve çekişmeli Klan içerikleri için
 • Çeşitli standartların değerlendirilmesinde kolaylık (devam etmeyen oyuncular, ortalama SG, vs.).
 • Karakter, Birim, Klan ve Arkadaş bilgileri birleştirilen sunucuya aktarılacaktır.

Aşağıdaki maddelerin TÜMÜNÜ kapsayan kullanıcıların karakterlerinin sunucu birleştirme sırasında silineceğini önemle hatırlatırız.

 • 30 gün ve daha uzun süre boyunca giriş yapmayan karakterler.
 • Tüm karakterleri seviye 10’dan düşük olan karakterler.
 • Hiç bir satın alma işlemi olmayan karakterler.

Birleştirme sırasında oluşan çifte karakter isimleri için isim değişikliğine gidilecek olup detaylar için aşağıdakileri okuyunuz.

 • Varsayalım ki A sunucusunda ve B sunucusunda ‘Revolution,’ adında iki farklı karakter var. C sunucusu ile birleştirmeye gidildiğinde neler olacağına bir göz atalım.
– Sunucu birleştirmesi sonrası A sunucusu ve B sunucusundaki ‘Revolution’ adı ‘Revolution@’ ve ‘Revolution#’ olarak düzenlenecektir.
– Her iki karakter de ‘Karakter adı değiştirme bileti’ ile karakter adını ‘Revolution’ olarak değiştirme şansına sahip olur. (ilk başvuran adı alır.).
 • Eğer A sunucusundaki ‘Lineage,’ duyurudan önce ilk olarak oluşturulmuş, B sunucusundaki ‘Lineage’ duyuru sonrası oluşturulmuş ise nasıl bir yol izlenir?
– Sunucu birleştirmesi sonrası A sunucusu ve B sunucusundaki ‘Lineage’, ‘Lineage@’ ve ‘Lineage#’ olarak düzenlenecektir
– Bu durumda A sunucusundaki karakter ‘Karakter adı değiştirme bileti’ ni kullanabillir ve adını ‘Lineage.’ olarak değiştirebilir. B sunucusunun böyle bir şansı yoktur.

Sunucu birleştirme ile oyuncular daha iyi bir eşleşme sistemine, Sato Kuşatması ve Klan içerikleri için ise daha büyük kapışmalar sizleri bekliyor olacak. Umarız bu geliştirmeler ile daha iyi ve dinamik bir MMORPG keyfi yaşarsınız Sunucu birleştirme ile aklınıza takılan bir şey olmaması için elimizden geleni yapıyoruz.

Yenilikleri nasıl buldunuz? Mayıs ayı güncellemesi, yeni sunucular ve sunucu birleştirme için heyecanlanmaya başladınız mı? Latin Amerika’dan yeni macercılar katılacağı için bizler çok heyecanlıyız! Bu geliştirici notuyla sizleri mayıs ayı güncellemesine ilişkin yeterince bilgilendiremedik fakat haftaya sizleri yeni içeriklerle ilgili bilgilendirmek için yeniden geleceğiz.

Alıntıdır : NetMarble

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

 1. Yasin polat ersoy

  Birleşme gerçekleşirse insanlarla aramızda kapanması imkansız bir fark olusucak ve bu bizi rahatsız ediyor. KONAMI klanı ve neverdown klanı olarak birleşme olursa oyunu komple birakacagimizi bildiririz.

  Cevapla

Yorum Yap