Oyun Güncellemeleri 9 Mart 2018, 21:09

Mart Ayı Güncellemesi 2 Duyuru !

Merhaba Oyuncular!

Bir önceki geliştirici notundaki Zaman Yarığı ve Pelerinleri nasıl buldunuz? Söz verdiğimiz gibi çok daha heyecan verici haberlerle geri döndük! İkinci bölümde sizlere yeni Kırmızı Nadir Ekipman ve yeni Klan Zindanı, Cruma Core’un Odası hakkında bilgiler vereceğiz.

Adındanda anlaşıldığı gibi Kırmızı Nadir Ekipman envanterde rahatça görülebilecek şekilde kırmızı bir arkaplana sahip bir ekipmandır. Var olan Mavi Nadir Ekipman PVP için özelleştirilmiş olup Kırmızı Nadir Ekipman ise PvE özeldir ancak güçlü altdeğerleri sayesinde her türlü savaş alanında size üstünlük sağlar. Kırmızı Nadir Ekipman hakkında daha ayrıntılı bilgi almaya ne dersiniz?

Click image for larger version Name:	1.png Views:	4 Size:	770.9 KB ID:	16644

 

Click image for larger version Name:	2.PNG Views:	1 Size:	45.8 KB ID:	16645
 • Mavi Nadir Ekipmanlarla birlikte Kırmızı Nadir Ekipmanlar da Normal Ekipmanlara göre daha yüksek değerlere sahiptir.
 • Kırmızı Nadir Ekipmanları zindanlarda üstünlük sağlamanıza yardımcı olacak yeni ek özellikler içerir.
 1. Delici – Büyülü Canavarlara 3 kat daha fazla hasar verir.
 2. Aegis – Büyülü Canavarlardan gelen hasarı 1/3’e kadar azaltır.

Kırmızı Nadir Ekipman Büyülü Canavarlardan gelen ekstra hasarlarla başa çıkarak hasarı azaltır. Büyülü Canavarlara karşı bonus özellikler (ekstra hasar ve alınan hasarda azalma) yalnızca Kırmızı Nadir Ekipmanlarda bulunur. Hangi Büyülü Canavar olursa olsun bu ekipmanın gücü sizleri zafere taşıyacaktır! Unutmayın ki bu değerler yalnızca Büyülü Canavarlar için değil her türlü canavar üzerinde etkilidir. Büyülü Canavarlar hakkında biraz bilgi almaya ne dersiniz?

 • Büyülü Canavar seçildiğinde Büyülü Canavar ikonu görülür. Click image for larger version Name:	3.png Views:	4 Size:	27.8 KB ID:	16646
 • Büyülü Canavarlar genellikle Zaman Yarığı ve Cruma Core’un Odası’nda (Klan Zindanı) görülür.
 1. Elit Zindan’da görülen Güçlü baş düşmanlar ve canavarlar genellikle Büyülü Canavarlardır.

Güçlü Büyülü Canavarlar genellikle Zaman Yarığında ve Cruma Core’un Odasında görülür. Zaman Yarığı, Cruma Core’un Odası veya güçlü canavarların görüldüğü alanlarda Büyülü Canavarlara özel Ekipmanlarını kuşanarak gücünü göster!

Click image for larger version Name:	4.jpg Views:	1 Size:	165.7 KB ID:	16647

Sırada yeni Klan Zindanı, Cruma Core’un Odası’na göz atalım!

 • Üç zorluk derecesi bulunmaktadır. Bunlar; Kolay, Normal ve Zordur.
 • Cruma Core ,baş düşman, Büyülü Canavardır.
 • Cruma Core’un ışın saldırısı, Can Yenileme ve düşmanlarını birbirine saldırmasını sağlayan çeşitli özel yetenekleri vardır.

Cruma Core’un Odasında önerilen savaş gücü diğer Klan Zindanlarına göre yüksek olup en güçlü ekipmanlarınızı kuşanıp girmenizi önerilmektedir. Büyülü Canavarlara özel ekipmanlar Cruma Core’un Odasında sizlere büyük avantaj sağlayacaktır! Cruma Core, saldırılarda uzun ve güçlü ışın saldırısı için canavalar çağırır. Ek olarak Zihin Kontrolü yeteneği ile düşmanlarının aklını karıştırarak birbirine saldırmalarını sağlar. Daha yüksek zorluk derecelerinde Cruma Core’un daha yüksek savaş gücü ve saldırıları ile karşılaşmalar daha kızgın bir hal alır. Eğer savaş gücünüz onun canını hızlı bir şekilde düşürmeye yetmiyor ise Cruma Core’un can yenileme yeteneği ile başa çıkmanız çok daha zor bir hal alır. Cruma Core’u yenmek için onun saldırı düzenini kavrayın ve açığını yakaladığınızda tüm gücünüzle saldırın.

Güncelleme ile çeşitli geliştirmeler de yapılmıştır. İlk olarak envantere girerek Nadir Canavar veya Baş Düşman Çağırma Taşı kullanmak yerine direkt olarak Canavar Çağırma Taşı Zindanı’na girebilirsiniz. Envantere girerek çağırmak yerine ayrı bir menü üzerinden çağırmak istediğiniz canavarı seçebilirsiniz. Bu arayüz geliştirmesi ile zindana girmek çok daha kolay bir hal almış olup oyuncuların Canavar Çağırma Taşı Zindanı’ndan daha büyük keyif alması amaçlanmıştır.

Click image for larger version Name:	5.png Views:	1 Size:	882.2 KB ID:	16648

Ek olarak seviye yükseltme malzemesi olarak kullanılan malzeme sayıları 10‘dan 40’a yükseltilmiştir. Ayrınca dükkan ikonlarında yenileme yapılarak daha iyi bir görünüm sağlanmıştır. Daha fazla bilgi için Güncelleme haberlerini bekleyiniz.

Büyük içerik güncellemesi sizlerle buluşmak üzeredir. Zaman Yarığı, Pelerinler, Kırmızı Nadir Ekipman ve Cruma Core’un Odası son testleri tamamlanmıştır. Gelecek hafta sizlerle buluşması planlanan bu yeniliklere hazır mısınız? Çok daha heyecan verici haberlerle tekrar görüşmek üzere!

Alıntıdır : NetMarble

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap