Oyun Güncellemeleri 11 Ocak 2018, 15:25

Lineage 2 : Revolution Ocak Güncellemesi Geliyor !

Merhaba Oyuncular ! 

Tatilin tadını çıkardınız değil mi? Sizlere 2018 için harika haberlerimiz var! Bu haber Ocak ayı ortalarında gerçekleşecek güncelleme ile ilgili olup güncelleme hakkındaki bilgileri iki bölümde inceleyeceğiz. İlk olarak birinci bölümde Giran Bölgesi ve seviye sınırının artırılması ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Oyun yayınladıktan sonra birçok maceracı seviye atlamak için büyük uğraşlar verdi. Bu güncellemede Giran Bölgesi eklemesi yapılıp, maksimum seviye 180 ‘e çıkarılacaktır. Sonrasında Görevler, Başarımlar, İksirler, Runler, Canavar Albümü ve Canavar Çağırma Taşları eklemleri ve maks. seviyeye adaptasyonu sağlanacaktır. Ayrıca envanter ise 400 slota çıkartılarak oyun keyfini daha rahat bir şekilde çıkarmanız sağlanmıştır. Bu büyük güncelleme yalnızca seviye 120 olan maceracılarımızı değil, tüm yüksek seviyedeki maceracılarımızı heyecanlandırdığını düşünüyoruz. O zaman Giran Bölgesi ile ilgili biraz daha yakından göz atmaya ne dersiniz?

Ayrıca Giran Bölge’si için yeni Ay Işığı Lejyonerleri görevleri ile Medusa, Wyrm ve Succubus gibi güçlü canavarlar eklenmiştir.


Ek olarak Elit Zindanı’na Fildişi Kulesi Dehlizi eklenmiştir. Daha güçlü canavarları yenerek hızlı bir şekilde güçlenmeniz kaçınılmaz olacak.


Maksimum seviye artmışken Görev Parşömeni üretme seviyesi de artmazsa olmaz değil mi? Seviye 120’den sonra üretebileceğiniz Görev Parşömeni türü de artacaktr. Bu yüzden seviye 120’den sonra size gerekecek parşömenleri şimdiden hazırlamaya başlamanızı öneririz!

İksir Maks. seviyesi de 170’e yükseltilmiş olup 9. ve 10. sayfalar Run Sayfası’na eklenmiştir. Seviye sınırının artırılmasından sonra İksir ve Run işlemeyi unutmayınız!Günlük ve Haftalık Görev sayısı da yeni bölgeye uyum sağlaması için artırılmıştır. Ayrıca Canavar Çağırma Taşı geliştirilerek Giran Bölgesi’ndeki Nadir Canavarlar ve Baş Düşmanlarla da karşı karşıya gelebileceksiniz!


Yeni güncellemeyi nasıl buldunuz? Unutmayız ki bu yalnızca 1. Bölüm! Yeni bölgelerle birlikte Şato Fethi ve Şato Kuşatması için yeni sezon da başlayacaktır. 2. Bölümde sizlere bu konu hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

2018’in ilk güncellemesi hakkındaki ilk bilgileri burada sonlandırıyoruz. Bölüm 2 için en kısa zamanda sizlerle tekrar görüşmek üzere. O zaman kadar savaşa devam!

Alıntıdır : NetMarble

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap