Lineage 2: Revolution 6 Ocak 2018, 08:31

Lineage 2 : Revoulation Nedir Ne Değildir!

Değerli Oyuncular ; Lineage 2 : Revoulation Nedir Ne Değildir birlikte göz atalım.

Lineage bir karakter yönetme güçlendirme ve savaştırma yani MMORGP oyunu olduğundan toplanacak çok altın, dövülecek çok zırh ve kuşanılacak çok silah bulunmakta. Kafalıklar, kolluklar, takılar için birçok silah ve aksesuar bulunmakta. Bu silah ve aksesuarların oyundaki ilerlemenizde hatırı sayılır bir rolü bulunmakta.

Oyunda odaklanacağınız ilk şeylerden biri SG yani savaş gücünüz olacak. Bu, size oyunda ne kadar etkili olduğunuzu gösteren bir gösterge olacak. Siz seviye atladıkça, silahlarınızın seviyesini yükselttikçe, canavar albümlerinizi, rünlerinizi dizdikçe Savaş Gücünüz artacaktır.

Ekipmanlardan bahsetmişken,göz önünde bulundurmanız gereken birçok etken var. Ekipmanlar C sınıfından SR sınıfına kadar 6 çeşit olarak bulunmakta. Materyallerinizi ya da altınlarınızı kullanarak silahlarınızın seviyelerini yükseltebilirsiniz.

Oyun içi alımlarda kullanabileceğiniz çeşitli birimler mevcut. İlki ‘’Adena’’ adı verilen altın, ayrıca iki çeşit elmas bulunmakta. Son olarak da SP adı verilen ve karakterinizi geliştirirken kullanabileceğiniz bir para birimi bulunmakta. Sosyal etkileşimler yaparak kazanabileceğiniz arkadaşlık puanları da var. Oyunun dükkanında uygulama içi satın alımlar yapabilseniz de, oyun tarafından para harcamak için zorlanmıyor olacaksınız.

Oyun, size elmaslarınızı kullanarak alabileceğiniz şans kutuları sunuyor olacak. Oyuna ilk defa başladığınızda elmasları biraz fazla kazanırsınız. Hediye elmaslar 1400 civarı olacak ve bunları dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap