Revolution Destek 6 Ocak 2018, 19:53

Lineage 2 : Revolution’da Klan Nasıl Kurulur ?

Merhaba Oyuncular ;

Lineage 2 Revolution’daki klan sistemi, oyuncuların organize bir şekilde birlikte oynayabilmesi için kurulmuş bir yöntemdir. 10. Seviye ve daha yüksek seviyelerdeki oyuncular bir klan kurabilir veya kurulmuş bir klana katılabilir. Klanın üyeleri haftalık klan başarıları, klan zindanları, topluluk forumları ve PvP etkinlikleri gibi sadece klan üyelerine açık olan faaliyetlere ve ödüllere erişebilir.

Klanın seviyesine bağlı olarak  50 kadar klan üyesi seçilebilir; klan araştırmaları ve klan bağışlarıyla da klanı daha fazla büyütebilirsiniz.

Klan Oluşturma

10. seviye olduğunuzda 50.000 Adena ödeyerek klan oluşturabilirsiniz. Klan ismi kurulduktan sonra değiştirilemez. O yüzden iyi bir isim bulmak için kendinize vakit ayırın.

Klan Üyeleri

Klan lideri, klan üyelerine güven bahşederek ve onları selamlayarak Adena ve klan puanı kazanabilir. Bunu günde em fazla 10 kez yapabilir.

Klan Düzeyleri

Lineage 2 Revolution’da klan üyeleri bitirdikleri zindanlardan sonra klana Adena, Kırmızı Yıldıztaşı veya Kan Koruması bağışlayarak klana exp kazandırabilirler. Klan düzeyine göre klanın üye sayısı ve depolama alanları artış gösterir. Klanların maksimum seviyesi 30’dur. 30. Seviyede klan maksimum 50 üyeye ve 90 depolama alanına sahip olabilir.

Klan Dükkanı

Üyeler buradan eşya satın alabilir, eşya bağışlayabilir. Yalnızca klan liderinin kullanabileceği eşyalara ayrılmış bir bölüm de vardır. Bir de hediyelik eşya bölümü vardır. Hediyelik eşya bölümünde tüm eşyalar 1. Seviyededir ve satın alamaz. Yalnızca hediye olarak diğer üyelere gönderilebilir.

Klan Başarıları

Klan üyelerinin haftalık görevleri klan başarılarını etkiler. Bu önemli görevleri tamamlamak için üyeler beraber hareket etmelidir. Görevin zorluğu arttıkça verilen ödülün kalitesi de artar. Haftalık klan görevleri her Pazartesi sabah 04:00’te yenilenir.

Klan Zindanı

Klan zindanları PVE mantığındadır. Klan dışındaki kimse klan zindanına katılamaz. Bu nedenle üye çağır seçeneği aktif değildir. Klana ait üyeler ise klan lideri tarafından her an zindana davet edilebilir. Zindanın başarıyla bitirilmesi sonucunda Adena, Exp,, Eşya Kutusu ve hatta Nadir Beceri Sayfaları gibi ödüller kazanılır.

Klan Savaşları

Klanlar 5. Seviyeye ulaştıktan itibaren en az 15 üyeye sahip olmak şartıyla diğer klanlara savaş ilan edebilirler. Savaş açılan klan da minimum 5. Seviye olmalıdır.

Alıntıdır : JoyGame

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap