Revolution Destek 3 Ocak 2018, 16:33

Lineage 2 : Revolution Yan Görevler Nasıl Yapılır ?

Lineage 2 Revolution Yan Görevler nasıl yapılır diye merak edenlerden misiniz? O zaman bu yazımız tam size göre!

Lineage 2 Revolution hızla ilerleyen ve büyüyen fantastik dünyasında size bolca TP ve Adena kazandıracak yöntemlerden birisi de oyundaki parşömenler yardımıyla yapılan Yan Görevler.  Oyuncuların genellikle atladığı bir kısım olan ve ciddi derecede TP sağlayan Yan Görevler aynı zamanda günde 3 kez sıfırlanabilir. Gelin hep beraber nasıl yapıldığını inceleyelim.

Canavarları yendikçe, görevleri tamamladıkça veya parşömen sandıklarından bulabileceğiniz Yan Görev parşömenleri, seviyelerine göre size TP ve Adena kazandıracak görevler yapmanıza yarar. Seviyeleri büyükten küçüğe S>A>B>C olan bu parşömenleri aynı zamanda Atölyeden birleştirilerek en kazançlı parşömen olan S Yan Görev Parşömenini elde edebilirsiniz. C ve B derece parşömenlerinizi biriktirip, S derece parşömen elde edemiyorsanız bile bu parşömenleri Atölyede birleştirerek görevleri en azından A derece parşömenler ile tamamlamanızda yarar var.

S veya A derece parşömen elde edecek yeterlilikte B veya C derece parşömeniniz yoksa Dükkan’ın Parşömen kısmından Adena karşılığında A derece, Kırmızı Elmas karşılığında ise S derece parşömen elde edebilirsiniz.

Yan Görev Sıfırlamak

Yan Görevlerde dikkat edilecek ve gözden kaçan en büyük husus ise oyunun size tanıdığı günlük 5 adet yan görev tamamlama hakkını sıfırlayabiliyor oluşunuz.

Yan Görevleri günde 5/5 tamamladıktan sonra çantanızdan herhangi bir parşömeni açıp sol taraftan ‘Sıfırla’ butonuna bastığınızda Kırmızı Elmas karşılığı tekrardan 5 görev yapma hakkı kazanabilirsiniz. Bu işlemi günde 3 kez tekrar edebiliyor oluşunuzu da ayrıca hatırlatalım.

Alıntıdır.

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap