Oyun Hataları 7 Şubat 2018, 12:34

Lineage 2 : Revolution Yama Sonrası Hatalar Belirlendi !

Merhaba Oyuncular!

Yama sonrası karşılaşılan sorunlarla ilgili sizleri bilgilendirmeye geldik. Bu durumdan dolayı öncelikle sizlerden özür dileriz.
Ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıdakileri inceleyiniz.

Sorun 1
– Çikolata eşyası güçlendirmesini kullanırken 2’den fazla kullanımda 1 adet kullanım sonrası diğerlerinin kullanılma durumu.
※ Kullanmadığınız çikolatalar envanterinizde bulunur.
Ör) 4 adet Sade Çikolata eşyası kullanımı > 5 dakika Maks. Mana artışı (1 adet kullanım), kalan 3 Sade Çikolata evnanterde saklanır.


Sorun 2
– TP Zindanı’nda iken [Dükkan] seçilip geri gidildiğinde ekranda canavar öldürme sayısı, derece, kalan süre arayüzü görünmemesi.
※ TP Zindanı tamamlandığında ödülleri normal bir şekilde alabilirsiniz.

Bu sorunları en kısa sürede düzeltmek için elimizden geleni yapacağız.

Alıntıdır:NetMarble

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (5)

 1. Buğra

  30.09.2018 tarihinde gelen güncellemeyi yaptım kahramanları seçme yerine girdiğimde oyun atıyor 2 kere silip indirdim oyunu ama hala düzelmedi nasil çözebilirim

  Cevapla
  • Samet Yüksel
   (Yönetici)

   Merhaba Buğra ;

   Düzeltme güncellemesi gelmiş durumda. Oyunu kaldırıp tekrar yükleyebilirsin.

   İyi Oyunlar 🙂

   Cevapla
   • bendede aynı sorun var farklı sunucuda farklı bir karakter açtım karakter bugda kaldı die bildirmeme rağmen sorun düzelmedi.orc ırkında bu sorunu yaşamadım ancak diğer ırklarda ilk olarak açtığım karakter 122 2. farklı sunucuda açtığım karakter ise 121 lvlde Oyna butonuna bastığımda ekran kararıp kararıp geliyor ve oyundan çıkıyor.Çarlarım bugda değil demekki genel bir sorun bu oyunun yamasını da yeniden ykledim 2 kere silip yine yükledim ancak bişey farketmedi karakterlerime giremiyıorum.Bunun çözümü nedir?
    Ne zman düzelecek ve ben ne zaman oyunu oynayabileceğim?
    Oynayamadığım zamanların telafisini nasıl alacağım ?
    Artık lütfen bir çare bulun…

    Cevapla
 2. Uğur Aktaş

  Oyuna her girdiğimde güncelleme patch i istiyor hergün 675 mb güncelleme yaparak oyuna girmekten bıktım bu neyden kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim oyunu silip geri yükledim yine olmadı

  Cevapla
  • Samet Yüksel
   (Yönetici)

   Merhaba Uğur ;

   Eğer sürekli güncelleme ile karşılaşıyorsan oyunun kurulum dosyalarını telefonun içerisinden tam sildiğine emin olmalısın. Eğer normal bir şekilde oyunu kaldırıp yüklediysen ve düzeltmediyse 3. Parti yazılımlar ile silmeyi dene ve tekrar oyunu giriş yapmayı dene.

   İyi Oyunlar 🙂

   Cevapla

Yorum Yap