Revolution Destek 4 Şubat 2018, 19:39

Lineage 2 : Revolution Tek Seferlik Ekipman Alımı

Merhaba Oyuncular ;

Bir çok kişinin sorularına cevap vermeye devam ediyoruz.

Oyunda Dükkan kısmında yer alan 1200 Kırmızı Elmas ile satın alınan Tek Seferlik Ekipman hakkında sizlere biraz bilgi verelim istedik. Mağazada bulunan bu ürünü sadece tek bir sefere mahsus olmak üzere satın alabiliyorsunuz. Bu ekipmanı hızlı bir şekilde sağlamak için oyun sizlere Yolculuk Görevin’de 1200 kırmızı elması tedarik ediyor.

Paket içerisinde 1 Adet ekipman var. Bu ekipmanlardan birisi kesin olarak “R” derece geliyor. Diğer ekipmanlar ise şansınıza bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Bu Ekipmanı almak için yeterli bakiyeniz var ancak almanız doğru mu yanlış mı ? Bu sorunun cevabını şöyle verelim. Ekipmanı almak için Kırmızı Elmas‘ı bakiyeniz de tutun ve kullanmayın.Ne zaman kullanacağınıza gelince oyunda belli bir seviyeden sonra Sınıf Seçimi yapıyorsunuz. Bu Sınıf Seçiminden sonra ekipmanı almanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Nedeni ise daha erken alıp açmanız sizin istediğiniz sınıfta olmayan farklı bir ekipman çıkmasına neden olabilir. Bu yüzden Sınıf Seçiminden sonra açmanız sizin yararınıza olacaktır.

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap