Revolution Destek 16 Ocak 2018, 21:01

Lineage 2 : Revolution Şömine Etkinliği Rehberi

Merhaba Oyuncular ; şömine etkinliği nedir , nasıl yapılır hakkında bilgiler verelim istedik.

Şömine etkinliği yüksek seviyedeki oyuncular için ciddi anlamda bir geçim kaynağıdır. Yüksek seviyelerde hızlı bir yükseliş gösterilemediğinden şömineler bu kısımda yardımcı olacaktır.

Şömine etkinliklerine katılabilmeniz için öncelikle bir Klan’da yer almanız gerekiyor. Klan liderinin planlaması üzerine belli gün ve aralıklarda yakılabilir. Şömineyi yakabilmek için Klanınızın deposunda bol miktarda oduna ihtiyacı vardır. Bu odunları Klan Meydan Görevlerini yaparak kazanabilir ve destek olabilirsiniz. Meydan görevlerini seçerken odun verecek olan görevleri seçmeniz hem sizin hemde Klanınız için faydalı olacaktır.

Şömineyi sadece Klan Lideri yakabilir. Klan Lideri Şömineye tıkladığında alttaki gibi bir bilgi karşımıza çıkacaktır.

Bu bilgilerde kaç kişinin Şömineye ne kadar etki edeceği gibi bir bilgi söz konusu. Ne kadar çok kişi Şömine başına gelirse o kadar çok TP verilmektedir.

Şömineyi yakmak için en az 200 oduna ihtiyacımız vardır. Klan üyelerinin topladığı bu odunlar hayat kurtaracak.200 odun ile 10 Dakikalık şömine yakabilirsiniz yani ne kadar odun o kadar dakika. Şöminenin bitmesine 1 Dakika kala Klan Liderine daha fazla odun yakmak istermisin? şeklinde bir bildirim gönderir. Şömine söndükten sonra koşarak TP zindanına gidilir ve mesai biter.

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap