Oyun Güncellemeleri 18 Ocak 2018, 14:53

Lineage 2 : Revolution Şato Kuşatması ve Şato Fethi Resmi Sezon Başlangıcı

Merhaba Oyuncular ;

Bir önceki geliştirici notu sonrası bölüm 2’yi merakla beklediğinizi düşünüyoruz! Söz verdiğimiz gibi bu bölümde sizlere güncelleme ile ilgili yeni bilgiler vereceğiz. Bir önceki notta sizlerle paylaştığımız maksimum seviye artışı ve Giran bölgesi eklemesi ile ilgili bilgilere ek olarak Şato Kuşatması ve Şato Fethi ile ilgili bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Hazır mısınız? ( Birinci Bölüm Güncellemesini Görmek  İçin Buraya Tıklayın )

13 Aralık tarihinde Şato Kuşatması ile Şato Fethi içerikleri ‘hazırlık sezonu’ olarak ilk kez sizlerin beğenisine sunulmuş olup yeni güncelleme ile artık resmi sezon başlayacaktır. Hazırlık sezonundayken siz maceracılarımızın önerileri doğrultusunda bazı geliştirmelerde bulunarak Şato Kuşatması ve Şato Fethi içeriklerini daha eğlenceli hale getirdik. İlk olarak Gludio ve Dion bölgelerine şato eklemesi yapılarak, işgaller sırasında getirileri artırılmıştır. Ayrıca berabere kalmalar veya savaşın giderek sıkıcı bir hal aldığı ile ilgili yorumlara karşılık olarak Şato Fethi’ni daha dinamik bir hale getirdik. Sunak Güçlendirmesi artırılarak fethetme daha hareketli bir hal aldı. Ek olarak kazananların daha adil bir şekilde belirleyebilmek için hesaplama sistemini daha ayrıntılı olacak şekilde geliştirdik ve Başarım Ödülü eklemesi de yapılarak Şato Fethi daha eğlenceli bir hale getirdik .O zaman daha başka neler var hep birlikte göz atalım!

■ Şato Kuşatması

● Gludio bölgesine 4, Dion bölgesine 4 olmak üzere toplamda 8 adet şato eklendi.
● Şato kuşatması başarılı olduğunda 7 günlük giriş ek ödülü

■ Şato Fethi 

● Şato Fethi’ne katılma sayısı, kazanma sayısı, Kutsal Kristal işleme sayısına göre ödül
● Kaç düşmanı yendiğinize göre Sldr./Svn. güçlendirmesi artışı.
● 1 Sunak işgali ile +25% Savunma Kulesi saldırı artışı. Her iki sunakta işgal edildiği takdirde +50% Savunma Kulesi saldırı artışı.
● Sunak işlemesi başarısız olur ise her iki takımın işlemek için harcadığı süre hesaplanarak daha uzun süre sunak işleyen takım kazanan olarak belirlenir.

Şato Fethi savaş sırasında öldürme ve sunak işgali için ek güçlendirmeler eklendi. 50%’ye yakın güçlendirme elde ederek kazanmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu güçlendirme için her iki sunağa da ihtiyacınız olacaktır. Sunak elde etmek için kıyasıya bir rekabet sizleri bekliyor olacak!

Ayrıca resmi açılışı kutlamak için hazırlık sezonda Şato Kuşatması tekliflerinde kullanılan Adenalar iade edilecektir! Normalde 12 Ocak tarihine kadarki teklifleri iade etmeyi planlıyorduk fakat sizlerin büyük desteğini düşünüp güncellemeye kadarki tüm Şato Kuşatması tekliflerini iade etmeye karar verdik. Destekleriniz için bir kez daha çok teşekkür ederiz!

Yukarıda da belirttiğimiz gibi resmi sezonla birlikle yeni şatolar ve geliştirilmiş ödüller sizleri bekliyor olacak. Klanınızla yeni stratejiniz hakkında konuşmak iyi bir başlangıç olabilir. Özellikle Şato Fethi kazanma sayısına bağlı olan Başarım ödülü eklemesiyle yeni binek ‘Buhar Böceği’ Çağırma Taşı ile Savaş Borusu kazanabilirsiniz. Görünüşe göre zafer için kıyasıya bir mücadele sizleri bekliyor olacak.

[Buhar Böceği videosunu izle]Şato Kuşatması ve Şato Fethi dışında Giran bölgesine ek Saha Düşmanı ‘Stenoa’ gelmiştir! Klan üyeleri, arkadaşlar, herkes toplanıp yeni düşmanı yenmek için tüm gücünüzle saldırın!

Şato Kuşatması ve Şato Fethi ile ilgili yenilikleri nasıl buldunuz? Çok daha iyi ödüller ve büyük kapışmalar sizleri bekliyor olacak. Maks. Svy. 180, Giran Bölgesi eklemesi, Şato Kuşatması ve Şato Fethi geliştirmelerinin hepsi çok yakında sizlerle buluşacak! Güncellemeye kadar güçlenmeye devam edin!

Alıntıdır : Revolution/Netmarble

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap