Oyun Güncellemeleri 2 Mart 2018, 11:11

Lineage 2 : Revolution Mart Ayı Güncellemesi Geliyor !

Merhaba Oyuncular!

Yeni binek Bozyele’yi nasıl buldunuz? Sizleri yeni güncelleme ile çok daha büyük içerikler getiriyoruz! Geliştirici Notu 1 ve 2’yi hazırlayarak yeni güncelleme ile ilgili merak ettiklerinizi sizlerle paylaşacağız. Birinci bölümde sizlere “Zaman Yarığı” ve “Pelerin” hakkında bazı bilgileri paylaşacağız.

İlk olarak “Zaman Yarığı” hakkında biraz konuşalım! Zaman Yarığı stratejini konuşturacağın grup zindanıdır. Farklı savaş gücüne sahip düşmanlara karşı nasıl bir stateji izleyeceğini ve grup üyeleriyle nasıl ortaklaşa çalışacağınızı şimdiden düşünmeye başlayın! Strateji odaklı grup oyunu arayışındaysanız bu zindan tam size göre! Zaman Yarığı 2 ile 5 arası oyuncu gerektirir ve süre sınırı vardır. NPC’den teklif aldığınızda süreniz başlar.

Click image for larger version Name:	1-1_시공의균열_01.jpg Views:	3 Size:	86.2 KB ID:	15643
Click image for larger version Name:	1-2_시공의균열_02.jpg Views:	3 Size:	80.1 KB ID:	15644

Zindan Canavarları, Normal Saha Canavarların’dan çok daha güçlüdür. Bu yüzden eğer yeterli grup üyeniz yok ise bu canavarları yenmeniz zorlaşır. Grup üyeleri ile birlikte eğlence hiç bitmeyecek! Ek olarak harika hediyeler içeren bu zindan sizleri en güçlü olma yolunuzda yüreklendirecek! Zindanı tamamladığınızda ‘’ Pelerin’’ ve ‘’ Pelerin Kuvvetlendirme Malzemesi’’ kazanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için aşağıdakileri inceleyiniz.

 • “Zaman Yarığı” Geldi! (ilk olarak 2 tür zindan)

– Delilik Sunağı

– Kan Kontesi’nin Yatak Odası

 • 2 – 5 grup üyesi ile giriş yapabilirsiniz.
 • Görev sırasından gruptan ayrılan oyuncular için cezalandırma uygulanır.
 • Oyuncular mid- baş düşman ve final baş düşmanı yenerek zindanı tamamlamalıdır.

– Tüm baş düşmanlar yüksek değerlere ve kendilerine özel saldırı sistemine sahiptir.

– Oyuncular baş düşmanların bu saldırı sistemini çözerek onları yenme yolunu bulmalıdır.

– Her bir oyuncunun izlediği strateji zafere giden yolda çok büyük önem taşır.

– 2 Çeşit Ödül: Garanti Ödül, Rasgele Ödül

– Garanti Ödül: Pelerin Kuvvetlendirme Malzemesi’, Canavar Özü (Zaman Yarığı Baş Düşmanı)

– Rastgele Ödül: Pelerin, Maphr’ın Koruması, Kutsal Parşömen, vb.

Pelerinleri diğer içerikler üzerinden de elde edebilirsiniz fakat bazı Pelerinleri yalnızca Zaman Yarığı üzerinden elde edebilirsiniz. Bazı zorluk derecelerini tamamlayarak ek ödül olarak rastgele Pelerin elde edebilirsiniz. Pelerin elde edemezseniz hemen üzülmeyin! Rastgele ödüller ile Maphr’ın Koruması, Kutsal Parşömen gibi harika ödüllerden birini kazanabilirsiniz. Daha bitmedi! Pelerin Kuvvetlendirme Malzemesi ve albüm için Canavar Özü’nü Garanti Ödüller üzerinden elde edebilirsiniz. Pelerin elde edene ve onu güçlendirene kadar sakın pes etmeyin!

Click image for larger version Name:	2.피의망토.png Views:	3 Size:	1.01 MB ID:	15645

‘Zaman Yarığı’ ödülü ‘Kızıl Yıkım Pelerini’ ile ‘Erdemli Kan Pelerini’. Harikalar değil mi?

Pelerin ile ilgili biraz daha bilgi edinmeye ne dersiniz?

 • Etkinleştirmek için Svy. 75’e ulaşın.
 • Pelerin Öğreticisini tamamlayarak bir adet temel Pelerin elde edebilirsiniz. .
 • Çeşitli içeriklerden yaralanarak Pelerin elde edebilirsiniz. Zaman Yarığı’nı tamamla, Klan’a katıl, eşya satın al, vb..
 • Her Pelerin’in Pelerin Etkisi ve Altdeğeri vardır.

Pelerinleri Svy. 75 e ulaştığınızda kullanabilirsiniz. Pelerin Öğreticisini tamamlayarak basic Pelerin elde edersiniz. Zaman Yarığı tamamlayarak, Klan’a katılarak, eşya satın alarak veya diğer içerikleri tamamlayarak Pelerin elde edebilirsiniz. ‘’ Unvan’’ ile benzer olarak Pelerine sahip olduğunuzda ve onu kullandığınızda Pelerin’in değerleri sizin savaş gücünüze eklenir. Farklı değerlere sahip Pelerinler elde ederek gücünüze güç katın.

Click image for larger version Name:	3.망토.png Views:	3 Size:	425.0 KB ID:	15646

Yeni içerik Zaman Yarığı ve Pelerin hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni güncelleme ile yalnızca yeni içerikler değil, varolan içeriklerde de geliştirme getirecektir. Örneğin “Şeytani Binek Zindanı” geliştirilerek eşleştirme yapıldığında önerilen savaş gücüne göre rakipler bulunur.

Bunlar Mart ayı güncellemesinin yalnızca yarısı! Gelecek hafta çok daha heyecan verici haberler ile geri geleceğiz, bizden ayrılmayın!

Alıntıdır : NetMarble

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap