Lineage 2: Revolution 13 Ocak 2018, 20:15

Lineage 2 : Revolution Klan Sistemi Nedir

Merhaba Oyuncular ;

Lineage 2: Revolution klan sistemi ile klana katılmak için öncelikle karakterinizin 11. seviyeye ulaşmış olması gerekiyor. Daha sonra öğretici yardımıyla veya manuel olarak menüden klan simgesine bastığınızda, Klana Katıl seçeneği ile ekrana gelen klanlar arasından size uygun olanına talep gönderebilirsiniz. Aynı anda birden fazla klana talep gönderemeyeceğinizi de unutmayın.

Lineage 2: Revolution klan kurma işlemi için ise karakterimizi 10. seviyeye ulaştırmış olmamız gerekiyor. Daha sonra menüde klan simgesine basıp, Klan Kur seçeneğinden klan adınızı, ambleminizi ve arka plan çerçevenizi oluşturduktan sonra 50.000 adena karşılığında klan kurabiliyorsunuz.

Klan adınızın diğer klanlardan farklı olmasına, özel karakter içermemesine ve yasaklı sözcüklerin kullanılmamış olmasına dikkat etmelisiniz.

Bir diğer ayrıntı ise klan isminin değişemiyor oluşu, fakat klan ambleminizi kırmızı elmas ve mavi elmas kullanarak değiştirebilirsiniz.

Klanınızın katılım ayrıntılarını Genel, Özel ve Karakter Seviyesi Kısıtlamalı olarak belirleyebilirsiniz. Genel Klanlar katılım için onay gerektirmiyorken, Özel Klanlarda katılım isteği onayı gereklidir.

Alıntıdır : Lineage2Revolution

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap