Revolution Destek 20 Ocak 2018, 20:10

Lineage 2 : Revolution En İyi Aksesuar Set Rehberi

Merhaba Oyuncular ;

Bir çok kişinin sabırsızlıkla beklediği aksesuar takı seti rehberi sonunda karşınızda. Büyük bir çalışmanın sonucu olarak bu aksesuar seti sizi daha iyi konumlara getirecek ve boşuna para ve zaman harcamanızı engelleyecek. Yaptığımız bu kombinasyonlar karakterleriniz için en iyi derecede bir SG sağlayacak ve kaybetmemenize ‘de yardımcı olacaktır.

Hızlı bir giriş yapalım Kara Elf’den Başlayalım !

Kara Elf bir çok sınıfa göre savaş oranı en yüksek olan karakterlerden birisidir. Bunun yanında defans oranı’da savaş oranına göre daha düşüktür. Tam bir saldırı karakteri diyebiliriz. Saldırı için Mor Yakut setini kullanacağız.

Bu yakut bizim ihtiyaçlarımızı rahat bir şekilde giderecektir. Ancak karaktere yakut seti tamamlarken yakutun özellerini de göz ardı etmemeliyiz. Hareket hızının yüksek olduğu takılar tercih edilmeli.Hızlı seviye atlama bulunduğunuz yerde lider olma ve yüksek saldırı gücünü bu setten karşılayabilirsiniz.

Hangi sınıflarda kullanmalıyız ?

Bu kombinasyonu ;

 • Kara Elf – Savaşçı – Kıvrak Kılıç
 • Kara Elf – Savaşçı – Shillien Şövalyesi
 • İnsan – Savaşçı – Savaş Beyi
 • İnsan – Savaşçı – Paladin
 • Cüce – Savaşçı – Gözüpek

sınıflarda kullanabilirsiniz.

İkinci sırada Cüce karakteri var !

Cüce karakteri savunma konusunda yarı yolda bırakmayan kendileri küçük ancak savunmaları büyük olan karakterlerden birisidir. Bu karakter saldırı yönünde çok aktif bir rol alamasa da savunma konusunda kesinlikle vazgeçilmedir. Savunma için Kara Yakut kullanacağız.

Özellikle bu karakter PvP’lerde ön planda olarak inanılmaz bir savunma sağlamakla yükümlü. Yüksek dereceli canavar kesiminden, seviye atlamaya kadar bir çok alanda vazgeçilmezdir ancak saldırı konusunda bir kötüler. Bu yüzden bu karakteri tercih ederken buna çok dikkat edin. Bu sette dikkat etmemiz gereken en önemli husus aksesuarlarımızın can , savunma ve kritik vurma konusunda iyi bir özelliği olması.

Bilerek kritik seçtik. Bunun nedeni ise zaten savunma konusunda iyi olan bir karakteri saldırı konusunda da iyi bir konuma taşımak istiyoruz.

Hangi Sınıfta Kullanmalıyız ?

Kara Yakut kombinasyonunu her sınıfta ve her karakter de güvenle kullanabilirsiniz.

Şimdiki Şampiyonumuz Elf !

Elf karakteri zarif , narin ve gösterişli bir yapıya sahiptir. Elf karakterini bir çok bayan oyuncu arkadaşımızın tercih ettiğini görüyoruz. Diğer taraftan erkek’lerde tercih ediyor ancak onların ki tamamen görsel amaçlı 😉

Elf Karakterini en çok iyileştirme tarafında görüyoruz. Elf karakteri daha çok klan görev yardımlarında karşımıza çıkan bir karakter. Güçlü bir saldırıya sahip olamasa da güçlü bir takımda sağlam bir duruş sergileyebilir. Elf aynı zamanda Mistik konularda yani büyü konularında da üstün bir başarıya sahiptir.

Bu şampiyonumuzda Yeşil Elmas kullandık. Bunun nedeni karakterin daha güçlü vurmasını istediğimizden. Aslında Combo süresini uzatıp daha fazla bir saldırı çarpanı elde etmek.

Hangi Sınıfta Kullanmalıyız ?

Bu aksesuar setini hem Casus sınıfında hemde Mistik sınıfta kullanabilirsiniz.

İnsan – Casus ve Mistik

Elf – Casus ve Mistik

KaraElf – Casus ve Mistik

Cüce – Casus ve Mistik

Elven Set Takımı !

Elven set takımı tam büyücüler ve alan hasarı veren karakterler için . O yüzden bu set ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak ve sizi kesinlikle üzmeyecektir.

Bu kombinasyonda bayılma direnç oranına daha fazla yükleneceğiz. Bu oran bizim savaşlarda ön plana çıkmamıza aynı zamanda büyük canavarların bayıltma direnç oranına katkı sağlayacaktır.

Hangi Sınıfta Kullanmalıyız ?

Kara Elf – Casus – Hayalet Kolcu

Elf – Casus – Gümüş Kolcu

ve tüm Mistik Sınıflarına uygulanabilir.

Sırada Aytaşı Yakutu !

Bu set Kara Yakut’a göre daha düşük bir saldırı vermesine karşın olarak ihtiyaç kısmında işimize yarayan bir settir. PvP’deki savaşlarda sütün rol almanız bu set ile mümkün. Seti seçerken defans verici özelliğinin olmasına dikkat edin.

Hangi Sınıfta Kullanmalıyız ?

Cüce – Savaşçı – Muhafız

İnsan – Savaşçı – Savaş Beyi

ve tüm can veren yani şifacı olan tüm sınıflarda kullanılabilir.

ve son olarak Anka Kuşu Cevheri !

Anka kuşu cevheri bir çok kişi tarafından tercih edilen bir set türü. Diğer setlere göre daha dengeli bir dağılımı olduğu için bu seti parça parça da olsa tüm setlerin içine uygulayabilirsiniz.

Resimde görünen set dengeli olduğunda bu seti kendiniz istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Not : Eksik kalan yerler için lütfen aşağıya yorum bırakmayı unutmayın.

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (5)

 1. Zeki asd

  Kara elf shilen bilgini hangi aksesuar yardımcı olabilirmisiniz.

  Cevapla
 2. Buğra Berge

  Ork keşişi de söyler misiniz

  Cevapla

Yorum Yap