Lineage 2: Revolution 1 Mart 2018, 20:19

Lineage 2 : Revolution Bozyele’yi Yakından Tanıyalım !

Merhaba Oyuncular ;

Yeni gelen yama ile bir çok eşya , etkinlik ve düzeltmeler oyun içi zevki daha da üst sıralara taşıdı.

Gelen gelen güncelleme ile oyuna yeni bir binek daha geldi. Bozyele isimli binek inanılmaz görsele sahip. Sadece görsel değil aynı zamanda büyük derecede bir güce sahip. Bizde böyle güçlü ve gösterişli bir bineği yakından inceleyelim dedik.

Bozyele’nin en sevilen ve dikkat çeken tarafı daha iyi bir Savaş Gücü getirmesi. Diğer binekler gibi Saldırı , Direnç , Mana ve Can verirken artı olarak Bozyele Delme , Kritik Oran ve Hızda inanılmaz bir etki sağlıyor.

Eğer Bozyele sahibi olursanız Delme gücü daha iyi bir saldırı değeri verecek. Aynı zamanda Kritik oranın da artması savaşlarda ve canavar kesmede inanılmaz bir etki gösterecek. Hızınızın artması ise diğer bölgelere Işınlanma parşömenleri kullanmadan ekstra masraf yapmadan hızlı bir şekilde koşarak gitmenizi sağlayacak.

Bozyele’ye hemen sahip olmak isterseniz mağazada Bozyele‘ye özel bir satılık sandık var. Bu Sandığı aldığınızda Bozyele’ye direk sahip olabilirsiniz . Ücreti konusuna gelince Bozyele görünüşü gibi hiçte uygun olmayan bir fiyat etiketine sahip. Sandığın fiyatı 499 TL olarak belirlenmiş.Aldığınızda Bozyele’ye direk sahip olabiliyorsunuz ve kullanabiliyorsunuz.

 

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap