İnsan 3 Ocak 2018, 14:33

İnsan Irkı – Savaşçı Sınıfı

Paladin

Savaşçı sınıfının altındaki özelleşmiş bir sınıf olan Paladin, tam anlamıyla bir tank.Kışkırtma, sersemletme gibi kitle kontrolünün yanında Haşmetli yeteneği ile savunmasını artırarak savaşlarda ön saflarda rakipleriyle çarpışıyor.

Yere Vurma (Kılıç Kalkan): Havaya zıplayıp yere vurarak geniş bir alansal saldırı yapar. Rakiplerini kışkırtır ve yere serer.
İntikam (Kılıç Kalkan): Saldırganlara bağırarak kendisine saldırmaları için rakibi kışkırtır. Etkilenen düşmanlar geçici süreliğine kontrol edilemez ve yetenek kullanamaz.
Haşmetli: Kısa süre için savunmayı artırıp alınan hasarın bir kısmını rakiplerine yansıtır.

Savaş Beyi

Savaş beyi ise Paladin’in aksine saldırıya daha çok odaklanmış bir özelleşmiş savaşçı sınıfı. Sersemletme ve hasar odaklı agresif savaşçı sınıfı.

Hüküm (Mızrak veya Çift Kılıç): Silahını savurup önündeki rakiplere alansal hasar veren ve onları yere yıkan bir saldırı yapar.
Yıldırım Fırtınası (Mızrak veya Çift Kılıç): Silahını yere vurarak çevresindeki rakiplere hasar verir ve hasar alan rakiplerini sersemletir.
Geniş Savuruş (Mızrak ve Çift Kılıç): Saldırı hızını ve tek seferde vurulan düşman sayısını artırır. Zindanlarda bunun etkisini daha iyi anlayacaksınız.

Kaynak : mobidictum

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Benzer İçerikler

Benzer içerik bulunamadı!

Yorum Yap