Revolution Destek 3 Ocak 2018, 16:38

Binek Alma Rehberi

Binek Zindanı Nedir?

50. seviyeye ulaşınca Zindan sekmesinde Binek Zindanının kilidi açılıyor. Bu zindana da diğer zindanlarda olduğu gibi grup eşleşmesiyle girilebiliyor.Grubunuzu oluşturup veya otomatik grup eşleştirme sistemi ile girip zindanı temizlediğiniz zaman ödül olarak Binek Ekipmanları, Yükseltme Taşı ve Çağırma Taşı Parçası elde ediyorsunuz. Elde ettiğiniz bu materyalleri Atölyede işleyip; Siyah Ayı, Gümüş Aziz ve Kukarin bineklerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Çağırma Taşı Parçası ve Yükseltme Taşı Ne İşe Yarar?

Çağırma taşı parçalarından 100 adet topladığınız zaman Atölye de bu parçaları birleştirerek Çağırma Taşı elde ediyorsunuz. Elde ettiğiniz Çağırma Taşı, almak istediğiniz bineğin materyallerinden birini oluşturuyor.

Binek geliştirme taşı ise bineğinize seviye atlatıp daha da güçlenmesine yardımcı oluyor.

Lineage 2 Revolution Gümüş Aziz At Nasıl Alınır?

3 ihtişamlı binekten biri olan Gümüş Aziz’i almak için yapmanız gereken tek şey Binek Zindanından veya Dükkandan yeterli miktarda Gümüş Aziz Çağırma Taşı elde etmek!  Gümüş Aziz’i çağırmak için yeterli sayıda Gümüş Aziz Çağırma Taşı Parçası topladıktan sonra Atölyenin binek sekmesinden 1 adet Gümüş Aziz Çağırma Taşı ve 1 adet Gümüş Aziz Tutan Savaş Borusu oluşturmanız gerekiyor. Bu iki materyali topladıktan sonra Binek sekmesinden Gümüş Aziz’i çağırabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap