Oyun Güncellemeleri 26 Temmuz 2018, 20:21

Ağustos Ayı Büyük Güncellemesi Yolda !

Merhaba Oyuncular ! 

25 Temmuz güncellemesi ile eklenen Yazlık Plaj Kıyafeti kostümü ve yenilikleri nasıl buldunuz? Uzun süredir merakla beklediğiniz ağustos ayı güncellemesi hakkında sizleri bilgilendirmeye geldik.

Bu güncelleme ile yeni klan içeriğini test edebileceğiniz Klan Akademisi eklemesi ile Ekipman toplamayı çok daha eğlenceli hale getirecek ekipman albümü ve ek geliştirmeler sizlerin beğenisine sunulacak.

O zaman yeni içerikleri ayrıntılarıyla öğrenmeye hazır mısınız?

■ Klan Akademisi

■ Ekipman Toplama 

■ Ek Geliştirmeler 

 

 

■ Klan Akademisi 

İlk haberimiz Klan Akademisi eklemesi!

‘Klan Akademisi’ eklemesi Ay Işığı Lejyonerleri’nin yönettiği ve 10-180 seviye arası karakterler arasından henüz klana üye olmayan karakterler için klan üyesi olduklarında hangi ayrıcalıklara sahip olacaklarını deneyebilecekleri bir içeriktir.

Klan Akademisi ile seviyesi 10-180 arası olup klan üyesi olmayan karakterler için Klan Akademisi ile klan üyeliğini tecrübe edebilir. Ayrıca aynı sunucu içerisinde aynı akademiye üye olan karakterler birilikte içeriğin keyfini çıkarabilir.

Klan Akademisinde giriş ödülü, klan zindanı gibi içerikleri deneme fırsatı bulabilirsiniz. Fakat kazanılan ödül miktarı daha düşük veya ödül alma sayısında sınırlamalar uygulanabilir. Bununla birlikte akademiden mezun olduktan sonra gerçek bir klana katılıp klan içeriklerinin keyfini çıkarmanızı öneririz.  

– Klan Girişi

– Klan Üyesi Selamlama

– Lider Güçlendirici Avantajları

– Klan Zindanı: Belirli günlerde belirlenen saatlerde başvuru yapılarak kullanım

– Klan Meydan: Pan’in Hediyesi’ni belirlenen saatlerde alabilirsin

Klana üye olma fırsatı bulamamış olan siz maceracılarımız için klan deneyimi yaşabileceğiniz bu içerik umarız sizlere büyük yardımı dokunur.

■ Ekipman Toplama

Tecrübenizi konuşturabileceğiniz ve değerlerinizi artırabileceğiniz yeni Ekipman Toplama içeriği sizlerle buluşuyor.

 

 

Karakter sınıfına uygun tüm ekipmanları toplayabilir ve toplama seviyesi 5 dereceden oluşur.

– Ekipman Derecesi ve Seviye

– Ekipman Güçlendirme

– Ekipman Ek Özellik Seviyesi

– Ekipman Limit Kırma Seviyesi

Başarım sürecine göre Delme, Darbe, Kaçınma, Kritik gibi ek değerlerin sahibi olabilirsiniz. Böylece karakterinizi geliştirebilirsiniz. 5 derecenin hepsini tamamladığınızda ek özelliğe gire usta unvanı kazanabilirsiniz..

ör) Yıkım ek özellikli ekipmanın seviye, güçlendirme, ek özellik seviyesi, limit kırma seviyesi 5 dereceye kadar erişir ise Yıkım Ustası Unvanı verilir.

Sınıfınıza uygun tüm ekipmanları toplayıp çok daha güçlü karaktere sahip olun!

■ Ek Geliştirmeler

Ağustos ayı güncellemesi ile eklenecek 3 adet özellikten biraz bahsedelim.

1. Klan Önceliği 

– Yalnızca klan liderinin seçebileceği dil, klan oyun stili, giriş saatleri görebilirsiniz.Böylece kendinize en uygun klanı bulabilirsiniz.

2. Sohbet Şikayeti Özelliği Eklemesi 

– Uzun süredir sohbet penceresindeki uygunsuz kullanımlardan bir çok kullanıcının oldukça rahatsız olduğunu biliyoruz. Bizlerde sohbet şikayet özelliği geliştirmelerini tamamlayarak Ağustos ayı güncellemesi ile bu durumun önüne geçme kararı aldık. Sohbet penceresinde [karakter ikonu] seçiminde açılan pencerede [Sohbet şikayeti] butonunu kullanarak küfür, Irkçılık, rahatsızlık veren kullanımları bizlere bildirebilirsiniz. Sohbet bölmesinde artık rahatsızlık veren tüm durumları dikkatlice gözden geçirip gereken işlemler yapılacaktır.

3. Ara sahne/Video Geçiş Özelliği Eklemesi  

– Ara sahne ve video gösterimi bazı oyuncularımızın oyun kullanımında rahatsızlıklara sebebiyet verebildiği için geçiş özelliği eklenmesi uygun bulunmuştur. Cihaz kaynaklı oyun problemlerinin de düşerek oyun kullanımının daha akıcı olacağını düşünüyoruz!

– Geçiş yaptığınızda sizinle aynı gruptaki diğer grup üyeleri geçiş yapmadığı durumda beklemeniz gerekebilmektedir.

Ağustos ayı güncellemesine ilişkin bazı yenilikler hakkında sizlere bilgi verdik. Bu güncelleme ile aynı zamanda bir çok etkinlik de başlayacaktır. Güncelleme tarihi hakkında resmi forum ve Facebook üzerinden duyuru ile bilgilendireceğiz. Tekrar görüşmek üzere keyifli oyunlar dileriz.

* Geliştirici Notundaki içerikler güncelleme ile değişikliğe gidilebilir. 

Alıntıdır : NetMarble

Yazar Bilgileri

Samet Yüksel admin@revolutiontr.com
Süper destek , Tam Destek

Yorum Yap